Zakwaterowanie

Wszystkie z naszych uczelni oferują możliwość zamieszkania w akademiku, więc mamy dwie możliwości:

AKADEMIK

Każda z uczelni posiada kilka takich domów studenckich. Pokoje są w pełni umeblowane i składają się z mieszkania z dwoma łóżkami oraz pokoju z trzema łóżkami i toaletą. Na każdym piętrze znajduje się wspólny hol i wspólna kuchnia do gotowania. Na parterze znajduje się sala gimnastyczna z centrum rekreacyjnym ze stołem do tenisa stołowego.

Pokoje w hostelu wyposażone są w łóżka, materace, poduszki, koc, dwa stoliki nocne, jedną szafkę na pokój oraz jeden stół i krzesło na pokój. Mieszkańcy otrzymują cotygodniową zmianę prześcieradła i poszewki na poduszkę. Ciepła woda jest dostępna w wyznaczonych godzinach. Wszystkie pokoje są ogrzewane centralnie. Hydraulik, stolarz i elektryk są dostępni na wezwanie.

Wstęp do hostelu jest konkurencyjny. Opiera się na kolejności zgłoszeń i zależy od dostępności. Studenci mieszkający w schronisku podpisują roczną umowę i zobowiązani są do przestrzegania regulaminu hostelu, które obejmują zamknięcie bramy schroniska o godzinie 23:00, rejestrację wszystkich odwiedzających schronisko, niehałasowanie i okazywanie szacunku współmieszkańcom hostelu.
Koszt roczny wynosi do 750$, zależnie od uczelni.

MIESZKANIE

Mieszkania na Ukrainie są dużo tańsze niż w Polsce, ceny oscylują między 150-500$ na miesiąc, zależnie od miasta, wielkości mieszkania, standardu i lokalizacji. Jeśli chcemy mieszkać sami, wynajmiemy mieszkanie w wysokim standardzie i dobrej lokalizacji za 225-350$. Najczęściej praktykowane jest mieszkanie w 3 osoby, wtedy można się zmieścić nawet w 100 usd na osobę.

Współpracujemy z agencjami nieruchomości, które gwarantują bezpieczeństwo, mają one zawsze bardzo bogatą ofertę mieszkań.

 

*Podane ceny nie dotyczą Kijowa

 

Studia lekarskie na Ukrainie – Studia medyczne na Ukrainie – Stomatologia na Ukrainie

Zobacz również:
Studia lekarskie na Ukrainie
Studia medyczne na Ukrainie
Stomatologia na Ukrainie